Шампиони

 


СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ И ПРИЗЬОРИ


  1. змсНеделчо Шишков - клас С-1 и С-3 - 1981-1997 год.
    - 7 златни, 5 сребърни и 4 бронзови медала
  2. змсЙосиф Христов - клас F-3 - 1979-1983 год.
    - 3 златни и 1 сребърен медала
  3. мсИлия Папазов - клас ДМ и ДХ – 1978 год.
    - 1 златен и 1 бронзов медал
  4. мсБорис Шарков - клас „ЕХ” - 1983 год.
    - 1 златен медал
  5. мсПетър Петров - клас С-1 - 1987-1991 год.
    - 1 златен, 2 сребърни и 1 бронзов медала
  6. мсНачо Начев - клас F3V - 1977-2003 год.
    - 1 сребърен и 2 бронзови медала
  7. мсВасил Васев- клас F3V и F3E - 1977 год.
    - 2 сребърни медала
  8. Диана Убинова - клас А-1 и А-2 - 1998-2003 год.
    - 3 златни и 2 сребърни медала
  9. мсПетко Петков - клас F-3 и ЕСО - 1982-2003 год.
    - 3 бронзови медала
  10. Светозар Арабаджийски - клас В-1 - 1997 год.
    - 1 сребърен медал
  11. Милена Стефанова - клас А-2 - 1997 год.
    - 1 бронзов медал
  12. Димитър Димитров - клас А-3 - 1997 год.
    - 1 бронзов медал
  13. Радослав Начев - клас ЕСО - 2003 год.
    - 1 бронзов медал
  14. Лазаринка Бончева - клас С6А - 2008 год.
    - 1 бронзов медал
  15. Красимир Бончев-клас С-3, 2010 год.
    - 1 бронзов медал
  16. Димитър Марков- клас F-3-E, 2010 год.
    - 1 бронзов медал.
16 златни
14 сребърни
15 бронзови медала


ШАМПИОНИ И ПРИЗЬОРИ от Европейски и Международни първенства


  1. змсДимитър Ганчев - клас ДМ,ДХ,Д10 - 1970-1977 год.
    - 3 златни, 5 сребърни и 8 бронзови медала
  2. змсНеделчо Шишков - клас С1 , С3 - 1976-1995 год.
    - 4 златни, 4 сребърни и 3 бронзови медала
  3. змсЙосиф Христов - клас F3V,F3E - 1977 год.
    - 2 бронзови медала
  4. мсНачо Начев - клас F3V,3E - 2002 год.
    - 1 златен и 1 бронзов медала
  5. мсТомчо Кубински - клас ДХ,ДМ - 1974-1995 год.
    - 1 златен и 3 бронзове медала
  6. мсИлия Папазов - клас ДМ - 1979-1981 год.
    - 1 златен и 2 бронзови медала
  7. мсПетко Петков - клас F3E,ECO - 1982-2008 год.
    - 1 златен, 1 сребърен и 3 бронзови медала
  8. мсГеорги Убинов - клас А/В - 1987-1995 год.
    - 1 сребърен и 1 бронзов медала
  9. мсИван Велев - клас ДМ - 1987 год.
    - 1 бронзов медал
  10. мсВалентин Папазов - клас ДМ - 1978 год.
    - 1 сребърен медал
  11. Атанас Джиев - клас F5E - 1987 год.
    - 1 сребърен медал
  12. Красимир Бончев - клас F5M - 1986 год.
    - 1 бронзов медал
  13. Диана Убинова - клас А/В - 1997-2006 год.
    - 1 златен, 2 сребърни и 4 бронзови медала
  14. Евгени Атанасов - клас С1 - 1968 год.
    - 1 бронзов медал
  15. Димитър Димитров - клас ЕСО - 2003 год.
    - 1 златен медал
  16. Владислав Кацарски - клас ЕСО - 2003 год.
    - 1 бронзов медал
  17. Радослав Начев - клас ЕСО - 2003 год.
    - 1 бронзов медал
  18. Виктор Фотев - клас ЕСО - 2003 год.
    - 1 бронзов медал
  19. Здравко Атанасов - клас ЕСО - 2003 год.
    - 1 бронзов медал
  20. Лазаринка Бончева - клас С6А - 2007 год.
    - 1 сребърен медал
  21. Борислав Димитров - клас А-1 - 2010 год.
    - 1 бронзов медал
13 златни
16 сребърни
35 бронзови медала


Републикански шампиони и призьори


  1. Красимир Търкаланов- 1968 – клас „Пионер”
  2. Пламен Фотев - 1969-70 – кл.”Швертбот”
  3. Васил Фотев - 1970 - „ТК-91”
  4. Жоро Шумаров - 1970-79 - „Юнга”,ЕН
  5. мсДимитър Рашков - 1970-73 - „Юнга”, F-3-V
  6. Милко Трендафилов - 1972-74 - „Швертбот”, ДП
  7. Николай Узунов - 1973-76 - „ТК-91”,F-3-V
  8. Александър Лупов - 1974-75 - „Пионер”
  9. Румен Миронов - 1974 -„Юнга”
  10. мсВалентин Папазов - 1977-81 - ДМ, F-5-E
  11. змсДимитър Ганчев - 1968-78 - A1,F3,ДМ,10,Х,F-5
  12. мсТомчо Кулински - 1972-08 - Д,FSR-Eco,F-5
  13. Михаил Хинов - 1973-75 - ЕН
  14. Димитър Василев - 1975-78 - ЕК
  15. мсИлия Папазов - 1976-79 - ДМ,ДХ
  16. змсНеделчо Шишков - 1976-95 - С-1,С-3
  17. Спас Спасов - 1973-83 - ЕХ
  18. Николай Миронов - 1978 - F-3-V
  19. Костадин Кулински - 1979 - F-2-C
  20. мсРумен Вълков - 1980-83 - F-3-V
  21. мсАпостол Стефанов - 1983-87 - Д,F-5-E
  22. Стоян Лалев - 1983 - F-3-E
  23. мсБорис Шарков - 1982-90 - ЕХ
  24. Николай Спасов - 1980-83 - EK,Д10
  25. мсВасил Васев - 1984-89 - F-3-V,E
  26. мсИван Велев - 1980-86 - ДМ,F-5
  27. мсПетко Петков - 1978-08 - EX,F-1,F-3,Eco
  28. мсГеорги Убинсов - 1980-06 - А/В
  29. Атанас Джиев - 1985-89 - F-5-E
  30. Красимир Бончев - 1985-08 - F-5, F-4,C-6
  31. Ангел Милушев - 1987 - ЕХ
  32. Николай Шуманов - 1988 - ЕП
  33. мсПетър Петров - 1981-95 - С-1,С-3
  34. Светлослав Петров - 1990 - А-1
  35. Борис Янев - 1981 - В-1
  36. сБорис Ангелов - 1968-98 - ДМ,С-3
  37. Иван Тодоров - 1983 - ДМ
  38. Спас Сарафски - 1990 - F-2-A
  39. Томчо Стефанов - 1968-70 - F-3
  40. Тодор Милушев - 1979-82 - ЕН,В-1
  41. Иван Керезов - 1970-75 - ДХ
  42. Стефан Спиров - 1971-76 - ДМ,10
  43. Светозар Арабаджийски- 1993-09 - F-3,B1
  44. Сткойко Нейчев - 1991-09 - F-3,B1,F-5
  45. Ангел Горчев - 1990-91 - ЕХ
  46. Диана Убинова - 1997-06 - А/В
  47. мсНачо Начев - 2000-09 - F1,F3,Eco
  48. Радослав Начев - 2000-09 - F1,F3,Eco
  49. Виктор Фотев - 1997-06 - B1,EK,C,Eco
  50. Здравко Атанасов - 2000-07 - F3,Eco
  51. Никола Николов - 2003-09 - EX,F-4,Eco
  52. Христо Георгиев - 2000-09 - Есо
  53. Владислав Кацарски - 1978-09 - EH,Д,F5,Eco
  54. Иван Кацарски - 2000-05 - F-2,Eco
  55. Стефан Спиров/мл/ - 2000-04 - Есо
  56. Ваньо Велев - 1969-74 - F3V
  57. Васил Орешков - 1973-75 - ЕН
  58. Атанас Млекаров - 1965-71 - В-1
  59. Георги Павлов - 1965-76 - ЕН
  60. Петър Павлов - 1965-75 - ЕК
  61. Ангел Николов - 1965-79 - ДМ
  62. Ангел Ангелов - 1966-70 - ЕК
  63. Спас Насков - 1964-71 - F3
  64. Иван Керезов - 1966-72 - ДХ
  65. Момчил Момчилов - 1972-75 - ДМ
  66. Петър Кочмаларски - 1970-76 - ДХ
  67. Антон Кадийски - 1977-79 - ЕК
  68. Пенко Кулински - 1973-80 - Д,F5
  69. Димитър Кацаров - 1989-96 - ЕН,F2
  70. Владимир Атанасов - 1979-81 - ЕК
  71. Виктор Стратиев - 1968-70 - „Юнга”
  72. Красимир Додников - 1971-79 - „Юнга”,В1
  73. Ангел Делчев - 1976-78 - ЕК
  74. Емил Бунев - 1976-82 - F3,F2A
  75. Атанас Атанасов - 1984-86 - F3E
  76. Стефан Марков - 1976-09 - F3,FSR-Eco
  77. Иван Капитанов - 1971-76 - F3V
  78. Евгени Атанасов - 1968-74 - С
  79. Димитър Христов - 1970-75 - ДМ
  80. Николай Маринков - 1971-76 - F3V
  81. Динчо Цветанов - 1978-82 - ДМ
  82. Петър Атмаджов - 1981-86 - В1
  83. Иван Тодоров - 1983-85 - Д10
  84. Тома Кулински - 1982-84 - ДХ
  85. Красимир Тодоров - 1985-86 - F5M
  86. Димитър Цветанов - 1971-80 - ДМ,Д10
  87. Иван Мавров - 1989-92 - F3V
  88. Илия Пецов - 1969-73 - С2
  89. Валери Гергиминов - 1972-74 - F2A
  90. Атанас Млекаров - 1965-76 - А1
  91. Серафим Коцев - 1983-87 - F5X
  92. Милена Стефанова- 1996-97 - А3
  93. Петър Николов - 1987-89 - F5M
  94. Радослав Кръстев - 1990-92 - F5M
  95. ИванДелчев - 1990-93 - F3E
  96. Димитър Павлов - 1978-80 - Д10
  97. Любомир Спасов - 1979-84 - Д10
  98. Петър Кочмаларски - 1986-89 - ДХ,F5X
  99. Георги Савов - 1971 - ДП
  100. Красимир Клисаров - 1974-77 - F5X
  101. Костадин Костадинов - 1973-76 - F3E
  102. Димитър Мичев - 1975-77 - F3E
  103. Иво Джунев - 1976 - СКМ
  104. Георги Балджийски - 1976 - ДП
  105. Рад Костурков - 1977-78 - ДМ
  106. Иван Спасов - 1977-78 - ЕК
  107. Христо Нейков - 1975-76 - ЕН
  108. Иван Ганчев - 1978 - ЕН
  109. Георги Рудев - 1970-76 - ЕК
  110. Николай Гривеков - 1971-74 - F3V
  111. Александър Василев - 1970-77 - ЕН
  112. Виктор Стратиев - 1970-74 - В-1
  113. Дончо Димитров - 1970-72 - F3V
  114. Спас Попов - 1969-33 - А-3
  115. Христо Тошков - 1972-79 - А-3,FSR-15
  116. Петър Величков - 1961-69 - Д-10
  117. Тодор Стаев - 1973-76 - F-3-V
  118. Костадин Пейчински - 1975 - F2A
  119. Слави Неделчев - 1976-78 - ЕХ
  120. Илия Луджев - 1979-84 - ЕХ
  121. Стоян Ламбрев - 1981-83 - ДМ
  122. Михаил Опълченски - 1970-73 - ЕК
  123. Валентин Вълчев - 1984-85 - F2A
  124. Атанас Илиев - 1984986 - ЕК
  125. Заприн Василев - 1985 - ЕП
  126. Емил Димов - 1985-86 - ЕП
  127. Петър Бойчев - 1985 - F3E
  128. Валентин Ташев - 1986 - F3E
  129. Бойко Стефанов - 1986-88 - F3V
  130. Стоян Гълъбаров - 1986-87 - ДП
  131. Лъчезар Димитров - 1987 - ДП
  132. Костадин Бъндев - 1987-89 - F3E
  133. Валентин Топкаров - 1987-90 - А-1
  134. Иван Миронов - 1987-89 - F2A
  135. Стоян Драганов - 19886-90 - ЕХ,ДМ
  136. Владимир Николов - 1987-89 - ДП
  137. Светослав Шехтов - 1961-67 - Д-10
  138. Георги Гюрчин - 1959-69 - А-2
  139. Георги Милушев - 1960-69 - А-3
  140. Емил Тричков - 1961-66 - А-3
  141. Любен Танков - 1957-60 - С-2
  142. Михаил Дечев - 1967-89 - Д-М
  143. Найден Илчев - 1964-67 - ЕК
  144. Гергана Николова - 2006-09 - С-6
  145. Димитър Димитров - 1993-09 - А3,F3,Eco
  146. Димитър Марков - 2004-09 - F3,Eco
  147. Георги Кулински - 2003-09 - F5E
  148. Лазаринка Бончева - 2006-09 - C-6,F-4
  149. Димитър Петков - 2003-09 - EK,F4,Eco
  150. Ивайло Стоянов - 2004-09 - EK,F2,Eco
  151. Димиткър Давидков - 1979-09 - F5E,M,10
  152. Александър Давидков - 2003-09 - F5E
  153. Владимир Владимиров - 1979-09 - А/В
  154. мсКирил Димитров - 1961-09 - А/В
  155. Иван Ралчев - 1997-09 - F5,C1
  156. Николай Ралчев - 2004-09 - F5,C6
  157. Елена Чавдарова - 2007-09 - Есо,С6
  158. Йордан Лазов - 2006-08 - F-4
  159. Атанас Тошков - 2002-09 - F2A,Eco
  160. Никола Шарков - 2002-08 - F3,Eco
  161. Йордан Венев - 1999-08 - С1,С6
  162. Венцислав Клисурски - 2003-07 - ЕХ
  163. Иван Петров - 2006-09 - ЕК,F4,Eco
  164. Борислав Димитров - 2002-09 - А/В
  165. Виктория Кузманова - 2005-08 - С6
  166. Йордан Кънев - 2006-07 - Есо
  167. Тодор Драгнев - 2007-09 - А/В
  168. Добромир Драгнев - 2008-09 - А/В
  169. Камен Димитров - 2008-09 - F-5
  170. Стоян Бахчеванов - 2008-09 - F3,Eco
  171. змсЙосиф Христов - 2007-09 - F3,Eco
  172. Антон Антонов - 2007-09 - Есо
  173. Пламен Методиев - 2009 - F 5
  174. Христиан Христов - 2009 - Eco, F 3
  175. Станислав Христов - 2009 - Есо
  176. Георги К.Георгиев - 2009 - F-2-A
  177. Георги Димитров - 2009 - EK,F-2-A
  178. Асен Стоянов - 2009 - С-6-А
  179. Атанас Ангелов - 2010 - F-4-A
521 златни
506 сребърни
465 бронзови медала